Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » EESZT - az a szakorvos, aki...

EESZT - az a szakorvos, aki feltett egy ambuláns lapot, az nyom nélkül le is tudja venni onnan?

Figyelt kérdés

hogy működik ez?

lehet törölni utána vagy sem?

kösz



2022. jan. 17. 20:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nyilván le lehet venni, de a szakorvosok nagy része nem képzett hekker. Főleg az EESZT informatikusai tudják levenni, de messze nem nyom nélkül. A nyoma ott marad örökre.
2022. jan. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért venné le? Már csak azért sincs értelme, mert én eddig minden eeszt-be feltöltött ambuláns lapot megkaptam kinyomtatva, aláírva, lepecsételve is.
2022. jan. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer rosszul írták le a gyógyszeradagomat, és az orvos törölte, hogy aztán javított változatot tegye a helyére. Magyarul technikailag lehet.
2022. jan. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

na akkor most melyik az igaz?

1 vagy 3?


most hagyjuk a miérteket, hosszú. az érdekel csak h ez csak annyi h a karakószörcsögi belgyógyászati rendelőben dr. Tóh Mariska szakorvos letörli azt az amuláns lapot, amit még pl két hónapja feltett vagy ehhez informatikai hackerkedés kellene?


(én a saját szememmel csak azt lkáttam h a már felírt gyógyszereket sitty-sutty törölte az adott orvos, mondván, nem kell az, és írt másikat. abszolút nyom nélkül, mire haza értem, tényleg eltűntek az eeszt-ből. úgyhogy ezt tuti lehet. de vajon a szakorvosi ambuláns lapok is ilyen egyszerűen mennének? )

2022. jan. 17. 20:55
 5/19 A kérdező kommentje:

2

gondolod? na ja, kivéve, amikről nem is tudsz h léteznek pl.


de mindegy tényleg most az ok, csak technikai oldalról kérdés h ugyanaz az orvos belép a rendszerbe és törli, amit korábban írt, vagy nem tudja?

2022. jan. 17. 20:57
 6/19 A kérdező kommentje:

3

most h elgondolom ezt, egyszer nekem is volt h szóltam egy szakrendelésen h nehogy már azt a diagnózist írja, mert nekem az kizáró ok, neki meg oldan mindegy egy bizonyos csoporton belül ugye (na meg eleve se az volt a helyes), és valóban visszavonta a rosszat és írt egy másikat.


csak ez azért bizonytalanít el, mert 5 perc különbséggel történt a dolog, és lehet ha már lezárnak egy napot vagy pl kilép arenbdzsreből, akkor esetleg nem ugyanígy működik ?

2022. jan. 17. 20:59
 7/19 Ypszilon1980 ***** válasza:
Javítani lehet.
2022. jan. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

javítani:

azaz maga az amblap ott marad, de pl akár kompletten át is írhatja a tartalmát, diagnózist, mindent? azaz csak el nem tűnhet onnan úgymond darabszámra, de a tartalmába bele nyúlhat teljesen?

2022. jan. 17. 21:24
 9/19 Ypszilon1980 ***** válasza:
Igen, azt lehet módosítani. Úgy tudom, hogy a rendszer attól még ezt logolja, de részedről már csak a legutolsó látszik.
2022. jan. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
oké, nagyon kösz!
2022. jan. 17. 22:07
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!