Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Anyajegy eltávolítása után...

Anyajegy eltávolítása után kell menni kontroll vizsgálatra? Ha igen hányszor és milyen időközönként?

Figyelt kérdés
2022. jan. 18. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak a varratszedésre kellett menni, mivel nem volt rosszindulatú. Elküldték kivizsgálni, és mire mentem varratszedésre addigra megvolt az eredmény, semmi rendelleneset nem találtak rajta, ezért kontrollokra sem kellett járni.
2022. jan. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Műtét után el kell menni, hogy a sebet is megnézzék, de általában úgy van, hogy ha van szövettan, akkor annak az eredménye a kontrollig legyen meg és akkor tudod meg te is. De ezt orvossal kell megbeszélni. Azt el tudom képzelni, hogy van amikor nincs szükség kontrollra, mert annyira egyértelmű.
2022. jan. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem találnak rosszindulatú elváltozást, nem kell.

Ahogy az #1 írta.

2022. okt. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!