Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Beengednek a kórházba bármilye...

Beengednek a kórházba bármilyen ellátásért védettségi kártya nélkül? És hogy nem vettem fel az oltásokat?

Figyelt kérdés
Ultrahangra kéne mennem, ellenőrizni egy problémámat. Utoljára vírus előtti időkben voltam. Vedettsegi nélkül bemenetek és ellátnak?

2022. jan. 19. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem elláttak sztk-ban, telefonon kértem időpontot, szóltam hogy nem vagyok oltott,azt mondták semmi gond, mehetek.
2022. jan. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Nem emlékszem, hogy bárki kérdezte volna. Arról kell nyilatkozni, hogy van-e valami tüneted, láz, stb., és hogy jártál-e külföldön, meg kerültél-e kapcsolatba covidossal.
2022. jan. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ellátás függő, az ultrahangot, röntgent megcsinálják, de kolléganőmnek nőgyógyászati műtéte volt decemberben, ott már kérték tőle az oltásit.

Én fogorvoshoz kértem időpontot, sztk-ban ez volt az első kérdése, másik kolléganő most volt másik orvosnál, nem érdekelte őket.

2022. jan. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És kérdezte a fogorvos hogy van e...ha nem lett volna, ellátott volna?
2022. jan. 19. 12:02
 5/5 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, akihez területileg tartozom, nem. Azért is kérdezte, ráadásul kifejezetten az oltásit kérdezte, tehát feltehetően ha betegségen átesve védettségim lett volna, azt sem fogadja el.

Kolléganőm a másik fogorvosos, maszekba jár, de a szájsebészeten sem kérték tőle, ahova végül el kellett mennie, mert a fogorvosa nem vállalta a foggyökér eltávolítást a bölcsességfogánál, mert látta a röntgenen, hogy nem lenne egyszerű mutatvány nála.

2022. jan. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!