Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha van papírom az okmányirodáb...

Ha van papírom az okmányirodából, hogy elindult a folyamat, hogy védettségi igazolványt kapjak, azzal ugyanúgy beengednek uszodába pl.?

Figyelt kérdés
Vér teszten voltam, aminek jó lett az eredménye, így igényelhettem kártyát. Be is fizettem az összeget és okmányirodában is voltam hétfőn, azonban 2 hét, mire a kártya hozzám kerül. Az okmányirodában kapott hivatalos irat bizonyítja a védettségemet és rám is a “kártyás” szabályok vannak érvényben, vagy csak onnantól, mikortól konkrét kártya van? Az érvényessége a papíron 06.15-től van, akkor volt a vizsgálat..

2021. jún. 23. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy kártya, vagy telefonos alkalmazás kell, mást nem fogadnak el. Ellenanyagtesztes igénylésnél nem tudom, hogy mi a helyzet, de oltás esetén már 5 perccel az oltás után látható a mobilos applikációban a védettség.
2021. jún. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Nem. Viszont letöltheted a mobilos alkalmazást és azzal már beengednek.
2021. jún. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak akkor toltheted le az alkalmazást, ha oltott vagy.

Nkm basszak küldeni két hónapja a kártyám

2021. jún. 24. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Papírral sem mehetsz be am. Nkm is van, h atestem, a seggwm kitorolhetem vele
2021. jún. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!