Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mitől fájhat a derekam középen...

Mitől fájhat a derekam középen? És mitől nyilallik utána a lábaimba a fájdalom?

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
pl. gerincferdülés
2010. szept. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. És ez hogyan gyógyíthatő?
2010. szept. 9. 14:07
 3/6 anonim ***** válasza:
menj el az ortopédiára elösször is. Gyógytornára fognak küldeni, és sok úszást javasolnak. Ha nagyon durva elváltozás van, akkor fűzőt is kapsz. Olykor még műtétet is javasolnak. Ortopédiára kell beutaló, tehát elöbb a háziorvostól kérj.
2010. szept. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget a házi orvos azt mondta lumbágó és gyógyszereket szedek nem bírok állni és ha megyek a lábaim is nagyon fájnak nem tudom miért nem küld valahová?
2010. szept. 9. 14:30
 5/6 anonim ***** válasza:
mond meg neki, hogy szeretnél elmenni az ortopédiára. Ott megfogják röntgenezni az egész gerinc oszlopot és akkor kiderül, hogy jól tippeltem-e. A lábad a gerincferdülésen kívül még fájhat, ha boka süllyedésed van, lúdtalpas vagy. Gerinc betegeknek ez van általában, ahogy nekem is.
2010. szept. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

itt azt írják a tüneteknél, hogy a fájdalom nem sugárzik ki a végtagokba, tehát ettől akkor nem fájhat a láb.

2010. szept. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!