Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kibicsaklott a bokám tegnap,...

Kibicsaklott a bokám tegnap, és most meglehetősen fáj. Mennyi ideig tart a fájdalom?

Figyelt kérdés
Van egy picike duzzanat, és halványzöld folt is. Ráállni nem tudok, és ha forgatni próbálom, erős nyilallást érzek.
2011. jún. 11. 19:01
 1/7 anonim válasza:
100%

Szia!

Egy "cipőben" járunk. :DD Velem ugyanez történt tegnap. Borogasd hideg vizes ruhával, de jég is jó. Ha van Flactor vagy Fastum kenőcsöd kenegesd azzal. Vagy kínai balzsammal. Ez egy pár napig így fog maradni. Ne erőltesd, nyomogasd. Rakj alá párnát. Pihenj. :)

Mielőbbi gyógyulást kívánok! :))

2011. jún. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

A fájdalom enyhítésére borogasd hideg vízzel vagy jéggel, viszont utána meleg vizet használj,mert a meleg elősegíti a gyorsabb vérkeringést és így hamarabb fog gyógyulni!

Ha kenegetni szeretnéd akkor a ,,lóbalzsamot" ajánlom és ez talán még helyettesíti a hideg vizes borogatást is!;)

Jobbulást!!:D

2011. jún. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. És neked is jobbulást! :D
2011. jún. 11. 19:32
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én végeztetnék a biztonság kedvéért egy rgt.-t, szerintem megéri, előfordulhat, hogy törés/repedés/porcleválás/ínszalagszakadása van. Javaslom, hogy forduljon orvoshoz, telemedikus módon nem tudom felmérni a helyzetét ill. azt sem tudom, hogy hogyan történt a baleset.

Jobbulást kívánok!


d.D.

2011. jún. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Én is így jártam pár éve, 1 hét fekvőgipsz, és 4 hét járó lett belőle! Szerintem menj orvoshoz, jobban jársz!

2011. jún. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tegnap éjjel a fájdalomtól keltem fel, mostanra pedig már rátudok állni, igaz akkor még fáj valamennyire. Forgatni is tudom, ezért remélem nem lesz szükség gipszre. :S
2011. jún. 12. 13:54
 7/7 anonim válasza:
100%
második vagyok:akkor már nem lehet akkora baj,ha rátudsz állni!:)
2011. jún. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!