Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha első 2 oltásom astrat...

Ha első 2 oltásom astrat volt, akkor lehet azt kérni 3.-nak is?

Figyelt kérdés
Egyik vakcina sem szimpatikus, de az már mondhatni bevált, nem kísérleteznék másik fajtával, ha nem muszáj.
2022. jan. 22. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha van éppen a készletükön, kérheted.

(Zárójelben: ők sem tudják, hogy mit célszerű harmadiknak beadni; nincs még kialakult protokoll.)

2022. jan. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy ez aktuális e még (okt 29) De ezeket írják.



"A harmadik oltás AstraZeneca-vakcina után Pfizer, Moderna, Sinopharm vagy AstraZeneca-vakcinával kapható.


A harmadik oltás Janssen-vakcina után Pfizer, Moderna, Sinopharm vagy Janssen-vakcinával kapható.


A harmadik oltás Moderna-vakcina után Sinopharm, Janssen, AstraZeneca vagy Moderna-vakcinával kapható.


A harmadik oltás Pfizer-vakcina után Sinopharm, Janssen, AstraZeneca vagy Pfizer-vakcinával kapható.


A harmadik oltás Sinopharm-vakcina után Pfizer, Moderna, AstraZeneca, Janssen vagy Sinopharm-vakcinával kapható.


A harmadik oltás Szputnyik V-vakcina után Pfizer, Moderna, Sinopharm vagy Szputnyik-vakcinával kapható."

2022. jan. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2022. jan. 22. 19:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 2 Astrára Pfizert kértem harmadiknak.
2022. jan. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!