Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hétfőn felvettem az első...

Papp Emese 19881214 kérdése:

Hétfőn felvettem az első Pfizer oltásom. A kisebb fiam 4 éves lesz és csak estére szoptatóm. Ő kedd óta lázasodik,hőemelkedése van. Semmi más tünete nincs. Voltunk vele ügyeleten, vírust mondtak. Lehet köze az én oltásomhoz?

Figyelt kérdés
Antibiotikum nem írtak neki. Ma 4.ik napja lázasodik.

2021. nov. 26. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
9%

Semmi köze az oltásodhoz.

Vírusra nem adnak antibiotikumot.

Jobbulást a picurnak!

2021. nov. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Közben kiderült hogy mandulla gyulladása van a kisfiamnak. Ez a 8ik napja hogy hőemelkedése/ láza van. Aksolint kap 2szer 4mlt. Remélem nem sokáig fog ez a lázas állapot tartani mert kezdek kétségbe esni
2021. dec. 1. 15:42
 3/3 anonim ***** válasza:

A láz segít leküzdeni a fertőzést. Amíg nem nagyon magas, nem kell kétségbe esni. Nekem másfél éves volt a kisfiam, amikor egy hétig minden egyes nap 39 fokig felment a láza, és az orvos sem tudta megmondani, mi lehet a baja, csak tippjei voltak. Végül szerencsére teljesen rendbejött.

Jobbulást a kicsinek!

2021. dec. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!