Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen a PCR teszt? Kicsit félek

Milyen a PCR teszt? Kicsit félek

Figyelt kérdés

Orrgaratból veszik, ha jól láttam...komolyan benyúlnak olyan mélyen? Ezt hogy lehet kibírni? 😕


Bp 13.ker Dévai utcába megyek, eléggé félek...itthoni orros teszttől is majdnem hánytam, hátmég attól


Előtte hány órával nem szabad enni/inni?


Ezt nem mondták



Köszönöm



2022. febr. 5. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem gyors teszt volt tavaly nyáron orrból és nem fájt hanem olyan csiklandós volt de nem is tartott sokáig.

Pcr alkalmával lehet kicsit jobban odanyúlnak de ha ügyes aki a mintát veszi én nem hinném hogy fájna.Lazulj el és ne gondolj arra hogy épp mit csinálnak veled.Whitelab-nál garatból vettek nekem mintát nem egyszer és az tuti nem fáj

2022. febr. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan vészes, nekem többször csináltak, és ki lehet bírni. Fájni egyszer sem fájt, csak kicsit kellemetlen volt. Az a fontos, hogy ne rángasd a fejed közben, mert akkor rosszabb lesz.
2022. febr. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Orr tesztnél mindegy eszel e vagy iszol,a garatosnál számít

Orr spray-t nem ajánlják orr teszt előtt

2022. febr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Olyan mint egy mélyebb fikázás. De komolyan. Egyáltalán nem fáj. Lehet, hogy éppen kellemetlen, de pl nekem am is megvolt szokva h az orromba turkálok...
2022. febr. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
Miért csináltatsz?
2022. febr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Orrból olyan, mintha nagyon csavarná valami az orrodat egy tüsszentés előtt. Mikor véletlenül belerúgsz az ágy lábába, az sokkal borzasztóbb. Nem kell belehalni.
2022. febr. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Voltál a teszten Kérdező?Milyen volt?
2022. febr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!