Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Aki kardnyelő, az könnyebben...

Aki kardnyelő, az könnyebben viseli a gyomortükrözést?

Figyelt kérdés
Én hobbi szinten foglalkozom kardnyeléssel, ez azt jelenti, hogy elég jól tudom szabályozni a nyelési, öklendezési reflexet. Most megyek életemben először gyomortükrözésre, nem tudom, hogy mi vár majd rám, feszült vagyok miatta.

2022. febr. 7. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj. A gigád elő van készítve.
2022. febr. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 after stroke ***** válasza:
72%
Nyugi, eddig mindenki túlélte. Én is pedig szabadidőmben nem nyelek le egyetlen kardot se.
2022. febr. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lényegében azért vagyok feszült, mert mikor magamnak csinálom, akkor én kontrollálok mindent. Ha valami nem jó, vagy úgy érzem, hogy öklendeznék, nem bírom tovább, akkor kihúzom. De gondolom, hogy az orvos nem fogja ki-be húzogatni. Ha egyszer letolja, akkor erőlködve is, de ki kell bírni, hogy normálisan át tudja nézni a dolgokat.
2022. febr. 7. 12:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Előtte úgyis megkérdezik majd, hogy nem szokott-e kardot nyelni véletlenül.
2022. febr. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mondom én ezt magamtól is. ;)
2022. febr. 7. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!