Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Covid után mikor állhatok...

Covid után mikor állhatok munkába?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, múlt héten kedden hőemelkedésem volt meg torokfájásom és orrfolyásom. A háziorvos azt mondta 7nap karantént kapok és elküld PCR tesztre, múlt hét pénteken megjött az eredmény hogy pozitiv vagyok. Holnap kell visszahívnom de mèg mindig folyik az orrom és félek hogy a teszt megint pozitiv lesz.
2022. febr. 8. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

Amíg pozitívat mutat a teszt, addig biztos nem dolgozhatsz, legalábbis munkahelyi munkavégzésben 100%, hogy nem.

Maximum távmunkában, otthoni munkavégzésben, karanténban (otthonról, e-mailben, online, elektronikus formában... ha olyan a munkád... )

2022. febr. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom hogy a háziorvos gyorstesztet fog csinálni vagy elküld PCR-ra újra :/ Elvileg 7nap karantén a szabály és 3 nap tünetmentes nap. De nekem még 1 napom sem telt el tünetmentesen
2022. febr. 8. 11:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Olvassátok el az eljárásrendet. Csak hat oldal.


[link]


A gyógyulttá nyilvánítás nem függ a teszttől, csak a panaszoktól. Ha a betegség több mint 7 napja kezdődött és 3 napja panasz és tünetmentes, akkor gyógyultnak nyilvánítandó, dolgozhat.

2022. febr. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Nincs olyan, hogy Covid. Nátha van.
2022. febr. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!