Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Én nem értem, hogyan van ez?

Én nem értem, hogyan van ez?

Figyelt kérdés

Koronavírus miatt le kellett mondjam az e heti időpontom a pszichiáternél államiban (csak rajta keresztül lehet állami pszichológushoz menni).


Nagyon sajnálta az asszisztensnő a dolgot, de csak március végére tudott új időpontot adni, és én ezt nem értem egyáltalán. Meg tudom érteni, hogy hosszú a várólista, de ha ezen a héten elmegyek, és kiderül hogy pszichiátriai kezelés kell nekem (nem elég a pszichológiai), akkor kéthetente minimum kellene találkoznunk, különben semmilyen folyamat nem indul el bennem a javulás felé, maximum a gyógyszerezés.


És ha a héten eljutottunk volna a találkozásig, és azt mondja, hogy pszichológushoz átírányít, akkor a pszichológusra is 2 hónapot kellene várnom?


Ez egyszerűen szánalmasan siralmas, de nem mehetek magánba, nem telik rá. :(



2022. febr. 8. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Más tészta, de én endokrinológushoz nem kaptam időpontot tavaly év elején, mert egész évre be volt telve, egyszerűen nem volt időpont. Undorító ez, ami az egészségügyben folyik... Mit akarnak? Haljanak meg az emberek, mert nincs orvos? Agyrém.
2022. febr. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a fizetős ellátás is telített errefelé, legalábbis nekem azt mondták. Voltam önköltségen pszichiáternél 2 éve, sajnos nem tudott komolyan venni, én sem tudtam neki megnyìlni, 3 hetente adott időpontot, a 4. Alkalom után azt mondta tudom, hogy az egyetemen tanulnom kell, így hát tanuljak és azzal elengedett. :(
2022. febr. 8. 19:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, én is jártam pszichológushoz, szintén önköltségen, és vagy ötöt hívtam fel, mire találtam olyat, akinek volt szabad időpontja. Hihetetlen.
2022. febr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!