Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Véradásnál megmondják a...

Véradásnál megmondják a vércsoportom is?

Figyelt kérdés
2010. szept. 10. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, tudtommal megmondják.
2010. szept. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Maguktól nem biztos,hogy megmondják,(nekem például nem mondták meg,bár én tudtam,mert meghatározták anno újszülött koromban a küldökvérből),de ha kíváncsi vagy és rákérdezel meg fogják mondani.Bár a vérvételi tasakra amit kapsz az előzetes vizsgálatok után egyébként is ráragasztják a vércsoportod betűjelét.Azt Rh faktort ott helyben viszont nem tudják meghatározni,ezt utólag végzik a vérellátó központban, így azt csak a második véradásnál tudják megmondani neked,addigra már be lesz iktatva a számítógépbe.


Üdv:25/L

2010. szept. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én múlt héten voltam véradáson,de nekem nem mondták volna meg,ha nem kérdezem meg. Persze ezzel nem akarok általánosítani, biztosan más helyeken legtöbb esetben megmondják.
2010. nov. 3. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nekem sem mondták meg, de megkérdeztem és akkor igen. ;)
2010. nov. 5. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!