Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A kórházban a recepción...

A kórházban a recepción megmondják, hogy melyik kórteremben van a beteg, akihez menni akarok látogatóba?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne! Mennyire van titok tartás? Ezt megmondják nekem? Köszi!
2010. szept. 29. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom, ők csak eligazítanak. De ha tudod melyik részlegen van, oda elmész, és ott megkérdezed a recepcióst. És ha a rokona vagy, akkor megmondják.
2010. szept. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha meg nem mondja, később visszamész, határozott léptekkel elmész a recepció előtt, mint aki már ismeri a járást, aztán megkeresed. A legtöbb kórház tiszta átjáróház, dolgok eltűnnek, betegek hazaszökdösnek, ha te ott belibbensz a jövés-menésben délelőtt 11 óra 8 és fél perckor, senkinek nem fog feltűnni.
2010. szept. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amikor a volt osztálytársamhoz mentem a Belgyógyászai Klinikára,mondtam a nevét,és az alapján simán útbaigazítottak,nem kérdezték,hogy ki vagyok.Szerintem bárkit útbaigazítanak,hacsak a páciens nem kérte,hogy bizonyos embereket ne engedjenek be hozzá látogatóba.
2010. szept. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!