Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Le fogják szedni az anyajegyet...

Le fogják szedni az anyajegyet az államról?

Figyelt kérdés
Van az államon egy anyajegy,ami kiskorom óta nő.Most kb borsó méretű.Kivan türemkedve,és nagyon sötét szinte fekete.De még soha nem fájt meg nem volt vele semmi baj,kivéve esztétikailag.A kérdés az lenne,hogyha elmegyek vele bőrgyógyászhoz,és azt mondom hogy le akarom szedetni,elküldenek sebészetre hogy levegyék?vagy ha nincs rá panasz akkor nem szedik le?

2022. febr. 11. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Nekem a sebész épp néhány hete távolított el a kezemről egy anyajegyet (állami finanszírozás, nem kellett hozzá beutaló, csak időpont), de nagyon csúnya a heg, én a helyedben megfontolnám.
2022. febr. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Magan orvosnal tenyleg jobban jarsz, nem tudhatod milyen kiegett hentes lesz az orvos. De tb-re is megcsinaljak mert borrak kockazat
2022. febr. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem régen vettek le egyet. A bőrgyógyász azt mondta, hogy arcon lévő anyajegy esetén jobb, ha magán orvoshoz/plasztikai sebészhez megy az ember.
2022. febr. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!