Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha valaki lázas, köhög, akkor...

Ha valaki lázas, köhög, akkor van bármi kötelezettség jelenleg ennek jelentésére? Ki felé és milyen esetekben?

Figyelt kérdés

Semmi covid-szerű tünet nincs, csak egy szokványos kis megfázás vagy influenza, amivel amúgy se rohangálok dokihoz. Most ez a vírushelyzetben esetleg másképp működik?

(háziorvosnak, ÁNTSZ-nek a "gyanús lázas állapotú személyt" vagy kötelező teszt van-e, stb)



2022. febr. 12. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A covid 90%-ban megfázás szerű tüneteket okoz... Felhívhatod a háziorvosod elmondod a tüneteidet és ő majd eldönti kell-e teszt.
2022. febr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Dehogy is...már kb senkit nem érdekel a covid.
2022. febr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is csak az EU-s igazolvány miatt mentem tesztre, mert sok tünetem nincs és pozitív lett.
2022. febr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Semmi covid-szerű tünet nincs, csak egy szokványos kis megfázás vagy influenza"

Troll kérdés. Nem kötelezettség. Az emberi minimum, hogy járvány idején komolyan veszed az ilyen tüneteket, és nem terjeszted mindenfelé.

2022. febr. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Önmagában nincs.
2022. febr. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!