Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ebben az esetben mennyire...

Ebben az esetben mennyire etikus orvost váltani?

Figyelt kérdés
Egy sima anyajegy eltávolításról van szó, és magán orvosról. Az orvos nagyon rendes, meg minden, ezzel nincs bajom, csak azzal, hogy mindig van valami, ami miatt elcsúsztatja a beavatkozást. Dec. közepén kerestem meg, és még mindig ugyanott tartok, mit akkor. Múlt héten felhívott, hogy nem felejtett el, de várjak még 2 hetet, és talán akkor tud megműteni. Ez oké lenne, de a múlt hónapban is ugyanezt mondta. Úgyhogy én már nem hiszek ebben. Még nem fizettem ki a műtét árát, csak egy kevés előleget kért.
2022. febr. 15. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Hagyd ott , már rég meg kelkett volna csinálnia.
2022. febr. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"Talán akkor tud". Tehát az se biztos. Én nem hívnám vissza, hanem csak keresnék valaki mást. Aztán, ha majd felhív megmondod, hogy már nem aktuális.
2022. febr. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A második halasztásánál mondtam volna, hogy köszi, keresek mást.
2022. febr. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, legszívesebben én is ezt tettem volna, viszont az egészet nehezíti, és pont kihagytam a fő kérdésből a lényeget, hogy a doki apámnak valami régi ismerőse, volt osztálytársa, és apám kért nekem időpontot. Ezért is olyan rendes velem, meg nem kérte el a teljes összeget előre. Úgyhogy nehéz ügy... de muszáj lesz lépnem valamit.
2022. febr. 18. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!