Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vérhígító injekciót kellett...

Vérhígító injekciót kellett adnom magamnak, 20 db-ot. 1 injekciónál a bőr alatt duzzanat, csomó keletkezett. Mi okozza, és milyen kenőcsöt használhatok rá ?

Figyelt kérdés

#bőr alatti csomó duzzanat
2022. febr. 17. 22:13
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Aki ért hozzá Ápolónő vagy bárki akinek gyakorlata van benne kérem válaszoljon. Milyen kenőcsöt használjak amitől elmúlik. Már ideges vagyok bele ne hogy ki keljen műteni.
2022. febr. 17. 22:17
 2/14 anonim válasza:
83%
Az első injekció után, vagy mind a húszat egy helyre szúrtad? Ha utóbbi, akkor ez természetes reakció, nem szabad ugyanoda szúrni állandóan.
2022. febr. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
hideg borogatás esetleg, de ne parázz rá ennyire.
2022. febr. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Valószínűleg nem jól adtad be magadnak, nem nyomtad elég melyre a tűt és a bőröd alá fecskendezted, emaitt van a kis duzzanat. Ne aggódj magától fel fog szívódni
2022. febr. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. A kórházba kaptam 2 hétig, és még itthon kellett 20-at beadnom. Olyan kék zöld volt már , hogy nem is láttam a szúrás helyét és akkor valószínü rá szurhattam oda ahova már volt szurva. Csak most , hogy már nem annyira kék zöld, most vettem észre a bőr alatti csomót. Először adtam még azért parázok annyira !
2022. febr. 17. 22:30
 6/14 anonim ***** válasza:
Semmi gond, legközelebb jobban sikerül. Nem kell műteni, felszívódik.
2022. febr. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ! Lehetséges , hogy azt az egyet nem jol adtam be, most csináltam először !
2022. febr. 17. 22:33
 8/14 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, összecsíped a bőrt a hasadon és egy határozott mozdulattal már bent is van a tű, én azt csináltam, hogy minden nap a másik oldalra adtam be. Egyszer egyik másnap másik. Nekem is szép tarka volt tőle a hasam.

Mindenesetre ne aggódj, ilyen kis csomó előfordul. Elmúlik majd

2022. febr. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baj. En a combomba szurtam, ott valamivel kibirhatobb de ugy is elegge kellemetlen
2022. febr. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ne vegyek rá Lioton gélt talán attól hamarább felszívódik !
2022. febr. 17. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!