Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért csinálta ezt az orvos?

Miért csinálta ezt az orvos?

Figyelt kérdés

Pedofil? Versenyen elestem, és ráestem szarul a csípőmre. Eléggé fájt, de nem tört el, csak belilult. Doki nézi, mondja mutassam. Lehúzom a nadrágomat, alsógatyám félrehúzom, hogy jól látszódjon. Mondja vegyem le. Leveszem, fogom a markombam a csomagot, és elhúzom amennyire tudom, hogy minden látszódjon. Nem elég neki, a farkam is látni akarja. Persze nem ezt mondja, hanem vegyem el a kezemet. Csípőm bal szélén lilult be, meg oldalt, ahol kiáll a csont. Bőven lehetett látni befele azt a részt, ahol már nincs probléma, tehát még beljebb, a lomposnál végképp nincs semmi. De vegyem el a kezem. Szerintem egyszerűen pedofil, és kész. Sajna fiatal voltam még, ezért egyszerűen lesokkoltam és nem mertem ellenkezni, de nagy traumát okozott, és úgy érzem, hogy szexuálisan zaklatott és megalázott. Sajna nem tudom már, hogy ki volt az orvos, régen történt.

Nektek van hasonló történetetek?


2022. febr. 22. 12:05
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Elég fura. Lehet látni, hogy van-e sérülés, akkor is, ha nem vagy meztelen, csak elhúzod az alsót, hogy látsszon.

De legalább nem nyújt hozzád. Ha már felnőtt vagy, akkor lépj túl ezen. Sajnos sokakkal történt hasonló. Ha nem is orvos, de más felnőtt részéről.

Én nő vagyok, nekem is volt nagyon kellemetlen helyzetem. De én inkább pozitívan fogom fel. Bár ez is zaklatás, de konkrétan erőszakoskodtak velem és nem erőszakoltak meg. Ez azért ezerszer szerencsésebb végkifejlet.

Arról meg nem tehetsz, hogy nem tudtad hirtelen hogyan reagált. Még felnőttek is sokszor megesik váratlan helyzetekben.

2022. febr. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha ez nem kamu, akkor ilyenkor szólni kell, hogy nem húzod lejjebb, mert így is látszik. Vagy elmész máshova őt pedig feljelented.

Kedvencem, h a magyar nőgyógyászatokon szokott lenni, hogy eseményutánit sokan csak úgy írnak fel, ha előtte megujjaznak. Pedig háziorvos is felírhatja, sőt az eu-s országok többségében nem is vényköteles. De itt azt mondják neked, hogy "illik". xD Csak sok naív ember azt hiszi ez a normális.

2022. febr. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem kamu. Elképesztő ami a magyar eüben megy. Undorító.
2022. febr. 22. 13:39
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Mondjuk az nem jutott eszedbe, hogy azért kérte, hogy engedd el, hogy lássa a csípődet normál helyzetben? Mert ha megfogod a micsodádat, akkor más a felsőtest helyzete, mint alapállásban. És ferde testtartásnál egy esetleges ficamot nem vesz észre.
2022. febr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Kedves kettes válaszoló! Esetleg az nem jut eszedbe, hogy azért vizsgál meg a nőgyógyász, hogy észrevegye, ha erőszakos behatolás történt? Mert hány olyan eset van, amikor nem mer szólni a páciens, hogy megerőszakolták. Egy gyors hüvelyi vizsgálattal ezt meg tudja állapítani a nőgyógyász. Aki nem megujjaz, hanem megvizsgál. Örüljetek, hogy ilyen alapos orvoshoz kerültetek.
2022. febr. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
13%

#5

Hogyne, amikor a barátjával kézenfogva megy oda akkor ő még megakarja állapítani, hogy megerőszakolták-e? XD Nem vagy normális. Arról nem beszélve, hogy sokan megalázónak tartják, ezen azt hiszem nincs min vitázni, sokkal kevesebb abortusz lenne, ha az ember bemehetne a gyógyszertárba és kiválthatná. Mondom, érdekes, hogy más országokban működik a rendszer, csak nálunk nem. Nem baj nyugtasd ezzel magad.

2022. febr. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Orvos vagyok, tényeket írtam le. De nyugodtan éld ki a frusztrációd az interneten, ha ettől jobban érzed magad.
2022. febr. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%
Tudom, hogy ilyenkor mindenki orvos. Ez az oldal pillanatok alatt annyi orvost termel ki mint az egész felsőoktatás évek alatt. Ugyan ez volt a kovid alatt mindenki virológus volt. Meg olyan is volt akinek kásler a szomszédja.
2022. febr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%

2: Kinek szóljon? Nem most történt. Régi történet.


Szerinted a nőgyógyász megujjaz, mert élvezi, vagy mi??? Megvizsgál. És nem élvezik, nem gerjednek rá, ez a munkájuk.

2022. febr. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Normális testtartásom volt. Azért attól nem lesz más, hogy eltakarom magam.
2022. febr. 22. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!