Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Rossz pozicioba elaludtam es...

Rossz pozicioba elaludtam es mikor felkeltem elvolt zsibbadva mindenem , idegrendszeri problemara gondolok. Tudnék e valahova menni ?

Figyelt kérdés

17 evesen eloredolve fejemmel a buszon elaludtam fekezett a busz es ,mint ha hatul a gerincemnel elszakadt volna valami , ha ez lehetseges .

Mikor leszalltam csak ugy ereztem mint ha a labaim el lennenek zsibbadva . Masnap mar mindenhol sokkal kevesbe ereztem mindent . Tapintas a borobom sokkal tompabban erzem , fajdalmat , mint ha belso fajdalmakat izom fajdalmakat is kevesbe ereznem , mint ha az idegekkel lenne valami ,ami gatolna hogy ugy erezzem a dolgokat mint regen. Ehseget vagy a szekletelesi inger is sokkal gyengebb . Mindenhol egyarant . Voltam 3 szor korhazba sehol nemtudtak kideriteni a legnagyobb tunet a porckorong kopas volt . Es szihes problemara gyanakodtak amit kizarnek . Voltam csontkovacsnal es pszihologusnal de nem lett jobb. Benulas nem kovetkezett be az izmok meg a reakciok jol mukodnek .Van e valami leherosegem meg?

Sajnos mar reg feladtam hogy valaki rajon mi lehet az oka es attol felek mar elhaltak az idegek es nem jonnenek mar helyre ugy sem , de ezt nemtudom pontosan es neha napjan eszembe jut hogy lehet e meg valtoztatni ? F/25



2022. márc. 2. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Neurológus.
2022. márc. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Őssejtterápia megújítja az idegsejteket,izomsejteket.
2022. márc. 4. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!