Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Anyajegy eltávolítás mennyire...

Anyajegy eltávolítás mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés

Sok anyajegyem van, van pár ami kiáll a bőrből.

Mostanában voltam szűrésen és egyet mindenképp leszedetnék ami a szám alatt van (borotváláskor veszélyes lehet). Meg a derekomon is van, ahol az alsogatyam pántja van, ott is kiálló van és azt még mozgatni is lehet picit.

Mennyire veszélyes az eltávolítás, elrákosodhat utána?

Valamint azt mondták télen érdemes leszedetni. Várjam meg az őszt legalább már?



2022. márc. 9. 11:18
 1/6 anonim válasza:
Még most simán jó leszedni. En államiba szedettem le vagy 5 öt. Tök rendben volt.
2022. márc. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A helye mennyire látszik utána, meg hogy a jobb? Lézerrel vagy kimetszeni?
2022. márc. 9. 11:33
 3/6 anonim válasza:
Kimetszette. Nekem nagy volt. Szvál persze hogy meglátszik. Magánban nagyon brutál drága ha rákeresel. De ha van pénzed menj oda.
2022. márc. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Attol tartok hogy mivel az egyik az arcomon lesz, a heg nagyon csunya lesz utana. Nem tudom mennyivel lesz szembetunobb egy heg mint egy barna anyajegy. Nem olyan nagy, atlagos meretu
2022. márc. 9. 11:45
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Jobb lesz, mint at anyajegy. El nem tud rákosodni olyan, ami nem rosszindulatú.
2022. márc. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindenképpen a kimetszést javasolják anyajegyeknél, hisz azt el tudják küldeni szövettani vizsgálatra.

Nekem a bőrgyógyász azt ajánlotta, hogy ha az arcról van szó, érdemes egy anyajegyeltávolítással is foglalkozó plasztikai sebészt felkeresni.

2022. márc. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!