Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Létezik olyan érelzáródás...

Létezik olyan érelzáródás hogy a lábak működnek de a farok és a hasi szervek meg vérellátási zavarban szenvednek?

Figyelt kérdés
2022. márc. 9. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Elméletben lehetséges, gyakorlatilag nem tudom elképzelni, mivel a beleket ellátó erek a lábat ellátók előtt ágaznak ki, míg a lábakat ellátó erek után lépnek ki a genitáliákat és a gáttájékot ellátók.
2022. márc. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem a te problémád sokkal inkább lelki, vagy pszihológiai eredetű. Nejem is út ilyen időszakom. Folyton fájt a hasam, rossz volt a máj funkcióm, epe bajaim voltak, és igen. A pisztoly se úgy tárazott, mint előtte. Kiderült, hogy lelki oka volt, még egy régi trauma miatt, ami felszínre tört, ismételt stressz hatására. Mikor segítséggel fel ismertem a forrást, és megtanultam helyén kezelni, megszüntek a panaszok.

Nem azt mondom, hogy neked is ezer százalék hogy ez a baj, de benne lehet a pakliban

2022. márc. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!