Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy tudok 1 ágyas szobát és...

Hogy tudok 1 ágyas szobát és saját ápolót szerezni magamnak a kórházban tartózkodás idejére ?

Figyelt kérdés
Természetesen fizetnék érte , a pénz nem számít , műtétem lesz - amit nem lehet csak államiba csinálni de nem tudok másokkal együtt aludni mert csak lámpa mellett tudok , és szükségem van egy ápolóra aki mellettem van , mert nagyon aggódó vagyok. Segítsetek hogy lehet az ilyet megoldani mert a műtét kell , privátban megírom melyik kórházról van szó

#V. I. P. #állami kórház #Privát elláttás
2022. márc. 13. 20:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Abban a kórházban kell megérdeklődnöd!
2022. márc. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És ha nem lehet , de megorrolnak rám hogy miért különcködök - és nem értik meg hogy ez nálam nem "úrizálás" hanem egyfajta betegség , én csak azért szeretném hogy ne terheljem le őket , és mindenért fizetnék nem kéz alatt , és kitől kellene megkérdezni a kórházban ?
2022. márc. 13. 20:38
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
1 ágyas szoba még csak elérhető,de olyan nővér aki melletted ül,az csak az intenziven fordulhat elő .
2022. márc. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Írj a kórház vezetőségének.
2022. márc. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Adott osztályon a főnővért kerxezd.


De ilyen faxnikkal nem fog foglalkozni h személyi nővér.

Le leszel szedálva, aludni fogsz mint a bunda.

2022. márc. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"műtétem lesz - amit nem lehet csak államiba csinálni"


Ezt te sem hiszed el.

Elmész magánkórházba, kipengetsz pármilliót, de ott sem lesz senki aki 24 órában fogja a kezecskédet, hogy ne szard össze magad félelmedben.

2022. márc. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ezért kérdezem , mert nálam ez nem "faxni" hanem egy komoly probléma , nem szeretnék egésznap csengetni , ezért kellene egy nővér - akinek órabért fizetnék!
2022. márc. 13. 20:56
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Általában a VIP kórterem megoldható. Nővért viszont nem fogsz kapni.
2022. márc. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8-as , köszi , és ha egy családtag vállalja hogy " figyel rám " lehet beengedik ?
2022. márc. 13. 21:35
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet én még nem láttam/hallottam, pedig elmúltam 50 éves..:(
2022. márc. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!