Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hova lehetne menni Magyarorszá...

Hova lehetne menni Magyarországon, ahol az ember legalább a normálisan elvárt kezelést és megfigyelést kaphatna egy betegség kezelése illetve egy kórházban való tartózkodás időszaka alatt?

Figyelt kérdés
Normál, átlag magyar emberként, szóba jöhet magánkórházi szolgáltatás is amit még ki tud egy "átlag" ember fizetni. Nem akarok politizálni, de szerintem mindig az első helyen az egészségügynek kéne szerepelnie. Most hallottam, hogy kezdik tervezni a kórházak felújítását, illetve a fizetések megnövelését. Már nagyon várom, hogy javuljon a helyzet! :-) Hol van vajon olyan kórház, ahova nyugodt szívvel mehet idős családtagom és gyógyultan is kerül ki? Mert eléggé csúnyán bántak vele a nővérek. Orvos nem is volt éppen. Mivel nincs sok. :- ( A nővérek meg akkor sem mozdították a seggüket amikor tényleg nagy probléma volt. Több rossz tapasztalatom van. Régebbi, új tapasztalat, családtaggal, baráttal, saját tapasztalat alapján is. De nincs 100 ezer Ft erre naponta. Miért csak akkor lehet figyelni egymásra, ha "gazdag" valaki? Nekem nem gond, ha napi 5-10 ezret kell fizetni, de szeretném biztos kezekben tudni a családomat és magamat is ha gond adódik. Melyik kórház az, ahol még emberségesen bánnak az emberrel? (Pest megye)

2018. okt. 8. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
A váci kórház nagyon jó és álomszép! Egyébként meg imádom a kormányt!!! 🇭🇺❤️
2018. okt. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 grafno ***** válasza:
37%
Ez ugye költői kérdés volt?
2018. okt. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az 1. válaszoló troll.

A váci kórház NÉHÁNY osztályáról régebben hallottam jókat (szülészet pl.), de ismeretségi körben többségében csak negatív tapasztalatok vannak sajnos. Pl. egy ismerőst hirtelen rosszulléttel vittek be, állítólag félrekezelték, pár óra múlva meghalt. :(

A szomszéd néni a nyáron volt bent, a lánya itt sírt minden nap, hogy fel fogja jelenteni a kórházat, mert még inni sem adnak az idős betegeknek a közel 40 fokos kánikulában.

Egy másik ismerős pár éve sajnos a pszichiátriára került, a zárt osztályra - na, ott egyetlen normális orvos sem volt a környékben, bunkók, lekezelőek, az ápolók néhány kivételtől eltekintve szintén. Olyan dolgok történtek, amik miatt simán pert lehetett volna indítani a kórház ellen.

Szerencsére saját tapasztalatom nincs a kórházat illetően, de a szakrendelővel és a sürgősségivel kapcsolatban igen, és azok alapján soha nem szeretnék odakerülni...


A kistarcsai kórházról szintén nem hallottam jókat, de az régen volt, lehet, hogy azóta változott a helyzet. (Bár nem vagyok optimista, mert mitől változott volna...)


Szóval én azt tudom csak javasolni, hogy ha nagyon szükséges befeküdnie az idős rokonnak, akkor kérjetek privát szobát, az még megfizethető (az egyágyas 15 ezer körül van naponta, a kétágyas 10 ezer), és talán akkor máshogy állnak hozzá az orvosok és az ápolók. Talán.

2018. okt. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%

Egyeske, hiába privátban írtál, akkor is troll vagy. :P

Legalábbis nagyon remélem, hogy ennyire hülye emberek nem léteznek.


Visszautasítod a váci kórházzal kapcsolatosan leírt negatívumokat? Nyugodtan, de attól még a valóság nem fog megváltozni.

A "nagyon nagy szaktudás" biztos igaz sok orvosra, de sokra meg nem. A kedvesség meg csak igen kevesek sajátja. Ez az sztk-s tapasztalatom - és a kórházi részen sem valószínű, hogy másképp lenne.


Az utolsó két mondatot meg kénytelen vagyok idézni tőled, "Travelmylife":

"Inni akar a beteg? Álljon fel és sétáljon el a mosdóba."

Hogyne. Majd ha egyszer műtét után leszel, és mozdulni sem bírsz, akkor jusson eszedbe ez a hülyeség.


És ne írj több privátot, mert letiltalak.

2018. okt. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Én pedig kénytelen voltam jelenteni muhihihihi


Vannak hozzátartozók, tessék mozgósítani azokat! A váci kórház messze az egyik legjobb az országban! Hajrá Fidesz.

2018. okt. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!