Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mentő diszpécser ellen hol...

Mentő diszpécser ellen hol tehetek panaszt?

Figyelt kérdés

Ma délelőtt a nagymamámnak 220-230 között volt a vérnyomása. Hívta a 112-t, mentőt próbált kérni magának, de a diszpécser azt mondta nem küld mentőt, hívja az ügyeletet. Az ügyeletes írt neki gyógyszert, amit azóta már kiváltottam neki. De ez milyen dolog, hogy a diszpécser úgy dönt, hogy nem küld mentőt egy 75 éves, idős, egyedülálló nénihez, akinek ráadásul agyértágulata van, 220-230-as vérnyomással majd azt gondolták elmegy egyedül az ügyeletre a receptért?


Mindenképp szeretnék panaszt tenni a diszpécser ellen, legjobb lenne ha kirúgnák. Hol tudok ilyen esetben panaszt tenni?



2022. márc. 14. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Annak a mentőállomásnak a vezetőjénél, ahol dolgozik.
2022. márc. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
2022. márc. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%

Teljesen biztos vagy benne hogy így történt? Nem csak ajánlotta az ügyeletet?

Szerintem ha az ügyeletes írt gyógyszert és rendeződött a dolog akkor jól járt el. Felesleges panaszt tenni.

Biztos kikérdezték és ezt a megoldást látták legjobbnak.

Lehet előbb kiért az ügyeletes mint a mentő ért volna. Sok itt a lehetőség szerintem ne tégy panaszt.

2022. márc. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%
A kórházban meg szándékosan, parancsra kinyírják az embereket, főleg a nyugdíjasokat. Szerinted kit fog érdekelni a panaszod?
2022. márc. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#2. Köszönöm!


#3. De teszek panaszt. Nem ajánlotta, azt mondta NEM KÜLD MENTŐT, hívja az ügyeletet. Azóta beszéltem mentős ismerőssel, ő is azt mondta, hogy mindenképpen kellett volna mentőt küldenie. Kikérdezték igen, elmondta milyen betegségei vannak stb. Az ügyeletes se ment ki, csak felírta a receptet.

2022. márc. 14. 14:09
 6/8 anonim ***** válasza:
23%
Nagy reményeid ne legyenek... Ezek (is) összezárnak. A covid után meg pláne megnőhetett az egójuk, mindenki nekik tapsikolt.
2022. márc. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha nem érek el semmit azzal, hogy e-mailt küldök a kijlelölt panaszos címre, akkor megyek tovább. Legjobb lenne, ha megtudnám ki volt az illető, a többit elintézném... :)
2022. márc. 14. 14:13
 8/8 anonim ***** válasza:
56%
A diszpécsert jelentse fel bátran, olyan úgysem dolgozik ott! A mentőknél a vonal végén mentés irányítók és mentés vezetők ülnek. Ők szakképzett egészségügyi dolgozók. Egyéb iránt kimegy a mentő és beviszi a nénit a kórházba, ahol egy hasonló orvos egy hasonló receptet ad a néni kezébe és közli, hogy mehet haza. Így ki sem kellett otthonról mozdulnia. Tudom, szörnyű ezt így ebben a formában... De ez a jelenlegi valóság sajnos.
2022. márc. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!