Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Titeket nem háborít fel hogy...

Titeket nem háborít fel hogy egy bizonyos ismert személlyért mentőhelikopter ment a házához amikor strokot kapott ?

Figyelt kérdés
Érted , értem , értetek mikor menne , vagy lehet mentővel is 3-4 órát rohadnál egy sima sűrgősségin ?

2022. márc. 15. 19:26
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
9- ez így teljesen érthető , és normális.
2022. márc. 15. 19:38
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vannak ennél nagyobb problémák is. Hétköznapi emberért is megy helikopter, ha olyan az állapota hogy minél hamarabb kórházba kell kerülnie.
2022. márc. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Értem isvjött már mentőhelikopter... pedig full átlagember vsgyok.8
2022. márc. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim válasza:
100%
Haveromék a Balaton környékén laknak. Ott sok esetben inkább helikopter megy, mert egyszerűbb átrepülni a tavon, mint megkerülni.
2022. márc. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
14 - gondolom , autóbaleset , nehezen megközelíthető hely , autópálya stb.
2022. márc. 15. 19:43
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Ment szülő nőért is, aki falun lakott és ikrekkel volt várandós és mihamarabb a kórházba kellett kerülnie.
2022. márc. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
17- igen , értem , nem is ezzel van a gond , ez mind érthető , én arra gondolok h egy gazdag ismert emberről van szó , és már ott volt a mentő , de helikootert hívtak mert neki "az jár" hogy 10- percel előbb megérkezzen a kórházba , mert akkor számít az idő , lehet a szomszéd Pista bácsinál nem annyira.
2022. márc. 15. 19:49
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy ezt nehéz elképzelni a médiának hála, akik tolják orrba-szájba a celebhíreket, de ilyen esetben k.rvára nem számít hogy ki vagy te.


Egy egyszerű mezei operátor veszi fel a telefont, aki a problémát meghallgatva kapcsolja a mentőket, azon belül pedig a mentésirányító dönt arról, hogy milyen egység indul. Ez pedig a tünetektől és az életveszély állapotától függ, nem attól hogy hogy hívnak meg hogy 1 hónapban hányszor bohóckodsz a televízióban.


Sem az Országos Mentőszolgálatot, sem a a miskolci vagy a szombathelyi központban ülő Kiss Jutkát nem érdekli, hogy kiről van szó, mert nekik ez irreleváns.


Írom mindezt úgy, hogy utálom a szóban forgó embert mint a sz.rt..

2022. márc. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom Norbit, hányok tőle, de ilyen helyzetben tényleg nem számít ki micsoda. Ahogy eldarálja a bejelentő, aki kétségbe lehet esve érthető módon, és a mentőknél döntik el kihez mi megy, súlyossági foktól függően. Én is kértem utcán összeesett bácsihoz ROKO-t azaz rohamkocsit, mert szívrohama volt, 5 perc alatt itt volt az esetkocsi. Sajnos a bácsi már ahogy összeesett a klinikai halál állapotában volt, 1 órát küzdöttünk érte, sajnos nem tudtuk visszahozni.
2022. márc. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Igen , ezt én is így gondoltam egy ideig , de gyanús volt a dolog mert azt is mondták hogy egy másik kórházba vitték , de aztán az említett egyik orvos nevéből pontosan rájöttem hová vitték , és abban is biztos vagyok , hogy nembaz a területileg illetékes kórház.
2022. márc. 15. 19:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!