Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mièrt ilyen ismeretségen...

Mièrt ilyen ismeretségen alapul az ellátási rendszer?

Figyelt kérdés
Faluban lakom, és a közelbe csak egy magánkórház féle van, különböző magánrendelésekkel. Akárhova foglalok időpontot, átlag 2-3 órát kell várnom, (a rekord a 7 óra), mert mindig jön 3-4 ismerős vagy nagyon fontos ember, akiket azonnal behívnak előttem. Most is itt várok 4 órája a fogorvosnál hogy behívjon, 10 perce aztmondta az asszisztens, hogy én vagyok a következő. 2 perce bejött egy nő a gyerekével, hogy nekik sürgős mert a lányának szülinapi bulira kell menni. És persze hogy őket hívták be...

2022. márc. 16. 12:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Mert ez egy balkáni korrupt fos ország, ahol évszázadokra nyúlik vissza a mentalitás, hogy kijátszuk a rendszert, okosba megoldjuk, elintézzük, stb. Tehát a korrupció igenis befolyásolja a mindennapi életünket. Mert lehet vállat vonni, hogy hú ellopott 10 milliárdot valami oligarcha, de abból a 10 milliárdból, lehet meglehetett volna fizetni egy kórházban mondjuk minden dolgozó fizetését egy éven át annyira, hogy ne akarjanak okosban zsebre vagy szívességgért behívni valaki mást, fosva a többi 20 várakozó betegre. Tehát, hogy rendesen végezzék a munkájukat.
2022. márc. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!