Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Bőrgyógyászat ügyelet Budapesten?

Bőrgyógyászat ügyelet Budapesten?

Figyelt kérdés

Sok kézmosástól ekcémás lett a kezem és elég csúnya, hójagos és töredezett. Kértem időpontot a körzeti Kispesti egészségügyi intézetbe, de csak április közepére kaptam.

Az apám többször is lecseszett amiért "halogatom", mert lusta vagyok elmenni személyesen, szerinte rögtön ellátnának ha látnák milyen.. nos a kérdésem, hogy ha elmennék hétfőn, ellátnának?


2022. márc. 26. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Bőrgyógyászati ügyelet nincs, max klinikákon, de nyilván ott sem lehet bemenni egy ekzemás kézzel...azt az égési sérüléseknek meg azon nagyon ritka bőrgyógyászati kórképeknek tartják fenn, amik potenciálisan halálosak. Nyilván az ekczema nem az...

Hétfőn a szakrendelésre kell bemenni, de onnan is lehet, hogy simán elküldenek melegebb éghajlatra.

2022. márc. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha hétfőn mész, az sima rendelési idő, nem ügyelet. És igen, a legtöbb esetben ellátják az időpont nélkül érkezőket is, legfeljebb sokat kell majd várnod. De ezt az adott intézmény honlapján ellenőrizd indulás előtt.
2022. márc. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én megpróbálnám addig , amíg eljutok a rendelésre, hogy gyógyszertárban kérnék rá valamit,, ami enyhítheti a tüneteket.
2022. márc. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom egyébként, kb ugyanezt magyaráztam a szüleimnek de nem értik meg, de ha elmennék személyesen hétfőn, és mégis elküldenek főleg hogy van időpontom akkor nekem kellemetlen..
2022. márc. 26. 12:03
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy április közepe azért nincs olyan végeláthatatlanul messze. Addig menj el a patikába és kérj rá valamit. Marha sűrűn kell kenni, és javulni fog. Meg a háziorvost is meg lehet kérdezni, hogy tud-e felírni valami szteroidos krémet rá addig.
2022. márc. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs de egy ekzemát egy háziorvos is el tud látni.
2022. márc. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Fent leírt probléma nem ügyeleti probléma. A hosszú várólistára nem az ügyelet a megoldás, el fognak hajtani. Egyébként az egyetem Bőrklinikáján van ügyelet. Vagy el kell menni magánba, vagy kivárni a sort, mint a többiek. Az ügyeletet meg hagyjuk meg a sürgős eseteknek.
2022. márc. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!