Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha elköltöztem egy faluról a...

Ha elköltöztem egy faluról a szomszéd városba van rá esély, hogy a körzeti fogorvosom megmaradjon?

Figyelt kérdés

Ha elmegyek meg lehet kérni, hogy továbbra is járhassak hozzá? Vagy hogy működik ez? Azt tudom, hogy elvileg házi orvost azt lehet választani, szóval vele működne gondolom, de mi a helyzet a fogorvossal?

Nagyon jó a vidéki körzeti fogorvosom, ahova az új helyen tartoznék az nagyon gáz ahogy hallottam, és minek fizessek pl egy tömésért ha tb alapon patentül megcsinálja és kedves is. Ezért szeretném megtartani. Tudja vki hogy működik ez?


2022. márc. 29. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Állandó lakcímük szerint ott lakó emberek után kapja a finanszírozást.
2022. márc. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudod "megtartani". Az állandó lakcímmed/tartózkodási helyed szerinti fogorvoshoz tartozol.
2022. márc. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor teljesen esélytelen a dolog?
2022. márc. 29. 20:54
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Mert haldoklik?
2022. márc. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Magánba mehetsz hozzá továbbra is.
2022. márc. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!