Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » ADHD-s gyerkőcre lehet-e...

ADHD-s gyerkőcre lehet-e igényelni GYOD-ot vagy ápolásit?

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy 7 éves kisfiam akinél most állapították meg hogy ADHD-s. Folyamatban van a magasabb összegű családipótlék igénylése és a közgyógy támogatás is. Mivel említették nekem a GYOD-ot meg az ápolásit hogy próbáljam meg hátha erre is lehet igényelni valamelyiket mivel nem járunk iskolában így állandóan itthon van velem dolgozni nem tudok és mikor iskolába jártunk akkor is ebéd után haza keledt jönnie így nehéz olyan munkát találnom ami ehhez igazodik így a kérdésem az lenne akik egy kicsit is értenek az ilyen fajat támogatáshoz lehetséges hogy valamelyiket meg kapom a kettő közül

2022. márc. 30. 10:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jár semmi. Gyógyszert fog kapni és kész. Szabadáras a ritalin ami azt jelenti közel 10ezer ft 1 doboz.
2022. márc. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem jár.
2022. márc. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem jár iskolába? Nekem gyanús, hogy más baja is van, mert nekem ugyan kicsit nehezebben ment, de simán jártam végig általánosban pl...
2022. ápr. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jár iskolába akkor ott valami más baj van.
2022. ápr. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
0%
magyarorszagon az adhd nem szamit komoly betegsegnek, semmi tamogatas nem jar ra. bezzeg az autistaknak ki van nyalva a seg…k
2023. márc. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5,tájékozódj mielőtt tovább terjeszted a butaságot...



Kérdező, miért nem válaszolsz? Így nem lehet segíteni...

2023. márc. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
23%

5

adhd-s vagyok, es tajekozodtam, adhd hivatalosan nem sni es nem jar erte semmilyen allami tamogatas.

2023. márc. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 Ez nem igaz, az ADHD-ra jár SNI, amennyiben azt szakértői bizottság megállapítja. Ne terjesszünk már hülyeséget, légyszi!
2023. márc. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tudjátok egyáltalán mi az sni? Én ADHD-S vagyok, normálisan tanultam...
2023. márc. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 Szakértői bizottságban dolgozok, tudom. :)
2023. márc. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!