Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Magánklinikát keresek, ahol...

Mrs Bean kérdése:

Magánklinikát keresek, ahol ADHD vizsgálatot végeznek, illetve, ha megállapítják a diagnózist, felírnak gyógyszert (Ritalint?)

Figyelt kérdés

Több mint egy éve várok rá, hogy a Semmelweis ADHD Ambulanciája behívjon vizsgálatra, de van egy olyan érzésem, hogy lesz az 3 év is. 2021. februárjában iktatták a jelentkezésemet, fél év múlva rákérdeztem, hogy mi van. Akkor azt írták, hogy 1 év a várakozási idő. Nos, az 2 hónapja letelt.


Nekem viszont nagyon sürgős, mert a figyelemzavarom ellehetetleníti az életem minden területét, ki fogok bukni az egyetemről. (20 éves nő vagyok.)


Tehát a kérdésem: tudtok-e magánklinikát, ahol gyorsan behívnak ADHD vizsgálatra, és diagnózis esetén felírnak gyógyszert?


Köszi!



2022. márc. 28. 04:14
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
2022. márc. 28. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Zádori központ honlapja egy ideje nem működik. Új embereket nem is fogadnak. Pedig azt javasoltam volna. Igaz a végösszeg kb 150.000. Egy éve voltam ott.
2022. márc. 28. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nap-kör vizsgálatot nem vegez, de van ADHD-s csoportterápiájuk.
2022. márc. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi az utolsó két választ!
2022. márc. 28. 09:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Sófi Gyuláék, kertvárosi rendelő.
2022. márc. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!