Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Melyik európai országban van...

Melyik európai országban van a legjobb egészségügyi ellátás?

Figyelt kérdés

Gondolok itt az orvosok szakértelmére, és a kórházak felszereltségére.


Kérném, hogy csak olyanok válaszoljanak akiknek van össze hasonlítása.

pl... Van-e különbség egy Hollandia vagy Franciaország közötti egészségügyben, de lehet ez Németország vs Ausztria. Bármilyen variáció.

Köszönöm.



2022. ápr. 2. 13:12
 1/2 franciasrac ***** válasza:
90%
Franciaországban gyakran a világ legjobb egészségügyi rendszerével rendelkező országnak hívjuk magunkat és őszintén egyetértek ezzel ha az Állam segítségéire, de egyáltalán nem ha az orvosok szakértelmére és a kórházak felszereltségére beszélünk, ebben a szakban inkább utolsónak helyezném. Amúgy soha nem lettem más országokban meggyogyított, szóval semmihez sem tudom összehasonlítani, de nem Franciaország lenne a válasz szerintem.
2022. ápr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Svájcban eddig sohasem volt negatív tapasztalatom, oké, fizetni kell érte, viszont azért empatikus orvosokat, ápolókat és elég magas színvonalú ellátást kapsz.


Paraszolvencia term. nincs, mert minek, ha nem tudsz az adott nyelven, biztosítanak tolmácsot (sok a hozzánk hasonló... bevándorló), a kórházi ellátás is oké.

Gluténérzékenyként simán kaptam diétás ételt (Magyarországon pl 4 napon keresztül éheztem odabenn)....

2022. ápr. 3. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!