Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi a tapasztalatotok a Medbiot...

Mi a tapasztalatotok a Medbiotech szolgáltatásról? Diagnosztikában mennyire megbízhatóak? Illetve: ha tényleg jó a módszer, hogyan lehet, hogy az országban csak két helyen (Debrecen és Szeged) végzik?

Figyelt kérdés

2015. jan. 15. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Felháborító, hogy képesek emberek így átverni a másik embert. Az meg szomorú, hogy valaki képes ilyeneket elhinni.


"Vizsgálati módszerünk segítségével az összes ismert betegséget tudjuk kezelni eszközeinkkel, mindenféle mellékhatás nélkül, már a tünetek megjelenése előtt 2-3 hónappal!"


WTF? Az összes ismert betegséget? Meg nézem, mit kezdenének pl. egy Doen kórossal, de mindegy.

Előre jelzik a bajt? Ja hát kérem, így a legkönnyebb.

A csodás képességemmel megmondom, hogy neked bizony xy betegséged lesz MAJD! De persze itt ez a kis bogyócska, aminek természetesen semmi mellékhatása, de hatása az annál több. Jé, milyen érdekes, hogy mégsem lett beteg!! Hát ez a kis csodaszer meggyógyította a MEG SEM LÉVŐ baját! Eszméletlen!


"A Komplex Onkológiai Kivizsgálás pontosabb eredményekkel szolgál, mintha CT-re, MR-re, vérvizsgálatra vagy ultrahangra, tükrözésre menne! Itt választ kap minden kérdéseire a ki nem mutatott betegségekkel kapcsolatban is."

Jézusom.


Bele sem merek gondolni, hogy valaki ezt komolyan veszi:'(

2015. jan. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valóban elgondolkodtató, ha tényleg olyan csoda gépeik vannak, miért nem ezt használják az egész világon. Hát én voltam ott, és azt kell mondjam azért, mert ez egy ügyesen kitalált vállalkozás, hogy kopasszák meg a beteg embert, aki bármennyit kifizetne azért csak hogy enyhüljön a fájdalma.

Horribiliás áraik vannak. A vizsgálat 27ezer forint, amiért fájdalom nélkül megtudod mi a problémád. Az egyszerű emberek teljesen elájulnak ettől, és meg is vannak a jövőre szerezve ezzel, hogy fizessenek. Homeopátiás szereket írnak fel majdnem 100ezer forint értékben. Ezért kapsz zöld teát, vitamint és pár tablettát. Nem vitatom a jótékony hatásukat, de kb 5ezer forintot értek. Ha nem veszed meg a 260 vagy nem is tudom hany ezer forintos gépüket, akkor be kell járnod kezelésre. Egy kezelés 3900forint és 3-5t simán írnak. Az égvilágon semmit nem javultam tőle. Aztán kontroll kb 13 forintért, és már is üres a pénztárcád.

Ha van felesleges pénzed, menj el, próbáld ki. Lehet csak velem van a baj, vagy mi voltunk túl szkeptikusak. De mondjon bárki bármit, ezekről az árakról süt az, hogy csak le akarnak húzni. És igazából semmit nem adnak cserébe.

2016. jan. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!