Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hová lehetne fordulni?

Hová lehetne fordulni?

Figyelt kérdés

Letört a tömött fogamból és fáj,de már előtte is érzékeny volt..

A fogorvos kereken (1!) hónapra adott időpontot.

Szóltam hogy addig nem bírom ki,mert ha tovább törik jobban fájhat,ráadásul az első fogamból is tört le (eredetileg azzal is mentem 2 hete) de semmi.

Azt mondták ha netán valaki visszamondana akkor megkapom az előbbi időpontot.

Hová fordulhatnék hogy ellássanak?



2022. ápr. 6. 22:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Bárhova, tele van magán fogorvossal az ország.
2022. ápr. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mármint jogilag...
2022. ápr. 7. 01:31
 3/11 A kérdező kommentje:

Mert mindennap van rendelés 5 órán át és a :gyökérkezelés,foghúzás,fogtömés gyakorlatilag időpontköteles.

Akkor mégis miért is van itt rendelés és mit is csinálnak ott

2022. ápr. 7. 01:33
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Mások fogát is kezelik, nem csak a tiédet, megmondták, hogy nincs korábbi időpont. Gondolod, hogy felhívnak valakit, hogy bocs, nem tudjuk kezelni, mert neked sürgős, ő meg hiába várt szintén 1 hónapot?

Jogilag a betegjogi képviselőhöz tudsz fordulni, de ebben az esetben felesleges.

2022. ápr. 7. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
9%

1:4 válaszolók:

Narancssárga köd van a fejed felett igaz?

2022. ápr. 7. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem értem most emiatt hivá akarsz fordulni, vagy mi alaoja lenne ennek. Nem tudsz mit csinálni, nincs időpont és kész, ez nem számít sürgős esetnek sem, de egyébként vannak olyan helyek ahová mehetsz már másnap akár, csak ott dupla annyi, mint egy sima magánrendekés.
2022. ápr. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6: Ja akkor ha fáj az ember foga az nem sürgős?

Mondjuk tőled nem is vártam más hozzászólást már többször elmagyaráztam hogy ne játszd az orvost itt.. Mondjuk te magad mondtad hogy nem is vagy EÜ dolgozó,mégis véded őket..

2022. ápr. 7. 10:20
 8/11 anonim ***** válasza:
7, XD Pont most olvastam 6-os egy másik hozzászólásában pont azt írta, hogy eü-s, na ennyit a gyakori a noname kommentekről. Ha Pesti vagy, a Szentkirályiban azonnal fogadnak több órás várakozás után. Ha éjszaka mész talán egy picivel jobb. Vicc ez az egész ország.... 🤮 Sajnos a többit nem tudom hogy hol kell intézni, gondolom le sem pottyantanál amúgy sem. Sajnos nem vagy egyedül...
2022. ápr. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy Pesti de felutazol, akkor is fogadnak. Az ukránok már csak hab a tortán... :S
2022. ápr. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

8: Nekem meg azt írta hogy nem EÜ-s :D egy másik kérdésnél ahol válaszolt,bár ott rákot diagnosztizált :D Na mind1 :)


Vidéken élek egy kisebb városban,ez az egy fogászat van itt,de meglepő hogy nem is rendel holott ki van írva a rendelés. Kivárom szerintem a hétvégét és bemegyek a sürgősségire ezt tudták még tanácsolni itt a helyiek...


Mert magánba sem kaptam e hétre már időpontot.. Mindenhol itt jövőhét közepe vagy 2 hét múlva..

2022. ápr. 7. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!