Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hová lehetne fordulni?

Hová lehetne fordulni?

Figyelt kérdés

Letört a tömött fogamból és fáj,de már előtte is érzékeny volt..

A fogorvos kereken (1!) hónapra adott időpontot.

Szóltam hogy addig nem bírom ki,mert ha tovább törik jobban fájhat,ráadásul az első fogamból is tört le (eredetileg azzal is mentem 2 hete) de semmi.

Azt mondták ha netán valaki visszamondana akkor megkapom az előbbi időpontot.

Hová fordulhatnék hogy ellássanak?



2022. ápr. 6. 22:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Mikor, hol írtam, hogy nem vagyok eü-s? Mondjuk volt olyan, hogy egy ideig nem voltam az, így stimmelhet mindkettő. Természetesen amit itt írok, az orvosilag nem releváns, mert nem vagyok orvos és nyílván lehet olyan, amit rosszul tudok, de amennyiben valaki figyelmeztet arra, ha valami nem úgy van, akkor azt elfogadom. Tudod, a tapasztalat mást mutat, mint a jogi meg elvi, akár etikai hozzáállás. Maga a fájdalom alapból nem sürgős eset, de mint írtam, van olyan hely ahová hamarabb lehet menni, csak nagyon drága. Nem ismerem az eseted részleteit, de ha pl. van saját fogorvosod, akár magán, akár TB-s, esetpeg kezelte már egy adott doki az a fogad, akkor azért illene fogadnia, legalább annyira, hogy megnézze, de sajnos ez nem igazán működik.

2022. ápr. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!