Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Aranyér műtét hogy zajlik?

Aranyér műtét hogy zajlik?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy 15 évvel aranyérrel küszködök eddig nem tulajdonítottam nagy gondot mert nem volt olyan gáz a helyzet hogy tudjam kezeltetni. Tavaly volt annyira rossz a helyzet hogy háziorvoshoz kellett menjek egy hétre írt egy kenőcsöt, kúpot és kamilla teát amitől egy időre visszahúzódott de most ismételten nem akar visszahúzódni. Mindenképp menjek vissza ismét a háziorvoshoz és kérvényezzem a sebészeti beavatkozást vagy sem?

#aranyér #kenőcs #kúp #űrítési problémák #nagy dolog elvégzése kellemetlen
2022. ápr. 18. 09:12
 1/1 anonim válasza:
2 éve jártam meg ezt én is, nagyon kellemetlen. Sebészeten kaptam érzéstelenítést és megvágva enyhitette a nyomást kb 10 perc az egész. Nem éreztem semmit, csak nagyon cikinek éreztem. Fájdalomcsillapítóval 2 napig enyhén fájt, kb 1-2 hét otthonmaradás volt, mert nehéz utána tisztán tartani. Azóta nincs gondom vele, persze belső aranyér azért megmaradt. Szerintem jobb túl lenni rajta, jobbulást.
2022. ápr. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!