Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az aranyér műtét hogy zajlik,...

Az aranyér műtét hogy zajlik, egy lánynak hogy lehet aranyere?

Figyelt kérdés

Holnap délelőtt készítenek elő műtétre, majd utána műtenek is. Félek mert nem tudom hogy fog zajlani, igaz hogy nagyon fáj mind kettő?

16L



2015. máj. 6. 06:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az aranyér nem nemfüggő, hanem az életmód és a hajlam függő. Ilyen fiatalon műtétre menni nagyon furcsa és mint minden műtét, nem valami leányálom.
2015. máj. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pedig tisztálkodok mindennap, bugyit is váltok naponta. Meg nem is tangát hanem sima pamut, vagy francia bugyit hordok
2015. máj. 6. 09:25
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az aranyerek kialakulását civilizációs okokra vezethetjük vissza. Ezek között leggyakrabban a kevés rostot tartalmazó, fűszeres, puffasztó ételekből álló étrend, a székrekedés, a mozgásszegény életmód, valamint a terhesség szerepelnek... Nem a bugyidtól függ.

Googlen nagyon sok hasznos információt találsz,

2015. máj. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyszer olvastam pedig, hogy a tanga miatt is lehet aranyere valakinek. Akkor ez nem igaz?
2015. máj. 6. 12:56
 5/9 A kérdező kommentje:
Kínszenvedés volt de túl vagyok rajta
2015. máj. 7. 15:51
 6/9 anonim válasza:
hogy zajlott ha megkérdezhetem?
2015. máj. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Először kaptam beöntést, utána kimostak elől is betoltak a műtőbe ott mint egy nőgyógyászati szék, olyanba kellett felfeküdnöm. elém toltak egy paravánt aztán éreztem két injekciót (az egyiket a gátba, a másikat a végbélnyílásom tövébe) mikor elzsibbadtam éreztem hogy valamit benyomnak a fenekembe és feszíti szét, ennyire emlékszek igazán, többet nem éreztem és nem láttam. Ma kellett kakálnom, de iszonyúan fájt :(
2015. máj. 8. 18:32
 8/9 anonim válasza:
áááá.én is aranyérrel küszködtem a hogy zajlott a napokban és azért kérdeztem meg hogy hogy zajlott a műtét. Minél előbbi jobbulást! :)
2015. máj. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, holnap kell mennem kontrollra, hétfőn már mehetek suliba.
2015. máj. 14. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!