Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Háziorvoshoz még mindig csak...

Háziorvoshoz még mindig csak időpontra lehet menni vagy fogadnak anélkül is?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 18. 13:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk már vagy egy éve bármikor lehetett menni, igaz csengetni kellett a bejáratnál. Most már a váróterembe is be lehet menni csengetés nélkül.
2022. ápr. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sajnos nincs időpont, mindegy milyen bajod van, oda kell menni és kivárni a sorod, de fogadnak.
2022. ápr. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Nálunk is időpontra .Nagyon hozzászoktak az üres várókhoz,a telefonon való gyógyitáshoz.
2022. ápr. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A gyerekorvoshoz viszont még mindig csak időponttal mehetsz, addig is fotó küldése a problémás testrészről, tünetek leírása, s az orvos dönt, hogy le kell-e vinni a gyereket... (2-es voltam)
2022. ápr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvos vagyok. Időpont. Nem is lesz másképp. Akinek akut betegsége van azt aznap meg szoktam nézni, de egy jogsi, vagy egy két hónapos panasz miatt bőven lehet időpontot kérni. Ó és égész covid alatt nyitva voltunk. És általában tele a váró.
2022. ápr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. ápr. 21. 09:24
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

A bejelentkezés is nehézkes, mert fel sem veszik a telefont.

Láttam több helyen, hogy majdnem üres a váró, az asszisztensek a folyósón kávéval a kezükben röhigcsélve sétálgatnak. Az orvos is időnként eltűnik fél-fél órákra.

Nagyon megszokták, hogy csak az emelt fizetést kell zsebre tenni, a munka várhat!

Így aztán se röntgen, se ultrahang, se más szakorvoshoz nem lehet normális időpontot kapni. Túl nagy lett a szarvuk!!!!

Sokszor pedig a hányaveti hozzáállásukkal a beteghez, bizalmatlanná teszi azt. Nem bízik mint orvosban (a hol van a régi orvosok tudása?)sem emberben.

Jó lenne ha ezen a helyzeten szigorítanának.

2022. ápr. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Paczalos István ***** válasza:
Szombathely Markusovszky kórházzal szemben levő új egészségházba időpont nélkül majdnem olyan kihívás bejutni, mint Fort Knoxba. Még ha van időpontod, akkor is magyarázkodni kelll, mit akarok én itt. Főleg, hogy gyakorlatilag negyed órán át küzdsz, mire valakivel beszélni tudsz időpont egyeztetés céljából..
2022. ápr. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#5-ös. Olyan jó, hogy épp egy "szakmabeli" mond hülyeséget. 30 éve járok ugyan ahhoz az orvoshoz, soha(!!!) nem kellett időpontot kérni. Ahogy érkeznek a betegek, úgy fogadja őket.

Abszolút orvosfüggő a dolog, tehát hívd fel őket, hogy most mi a helyzet, ha nem vagy benne biztos.

2022. ápr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kedves előző én azt írtam le, hogy nálam mi van. Ha más szereti a káoszt hát szeresse.
2022. ápr. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!