Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » En nem birom hordani a maszkot...

En nem birom hordani a maszkot nem kapok levegőt, minek erőltetik??

Figyelt kérdés
2022. ápr. 18. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Mert előírás


használj ilyet


[link]

2022. ápr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Majd ha jössz hozzánk műtétre, bátran beleköhogünk a sebedbe, mert miért hordjuk a műtőben napi sok órát.
2022. ápr. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Hol kell hordani?
2022. ápr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Téged hülyére vettek már több mint 1 hónapja nem kell hordani :D
2022. ápr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

5.-re.


Van ahol még kell!

2022. ápr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Mert feltételezik, hogy az ember nem egyszerű ösztönlény, képes a maga pillanatnyi kényelmén túl látni és gondolkodni, belátni, hogy az expozíció csökkentésével hatékonyan lehet lassítani bármilyen betegség terjedését.


Ps. A covid 2 éve igazolta, hogy a feltételezés bizony téves.

2022. ápr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

Ha nem bírod hordani, akkor gyorsan keress fel egy tüdőgyógyászt, mert krónikus tüdősorvadásod van!

Vagy csak hisztis kis hülye vagy, akinek a finnyássága többet ér, mint pár emberélet.

2022. ápr. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fordulj pszichiáterhez, ő mentesíthet maszkhordás alól.
2022. ápr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudjatok, de ha valaki tüsszent, lassan az is covidos lesz :D Ne misztifikáljunk már túl egy egyszerű influenzát.. Mióta kitört a pánik, csak akkor hordtam maszkot, amikor az kötelező volt, és akkor is olyat, amin szabadon be és ki tudott menni a levegő, mert elállt. Ugyanúgy elmentem kirándulni, meg mindenfelé, ahogy addig is. Csodák csodája nem kerültem covid osztályra meg ilyenek. Igazából még csak beteg sem voltam egész idő alatt. Aki beteg, az meg ne menjen emberek közé egyébként sem, de az szívjon, aki nem beteg.
2022. júl. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!