Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Sérvvel csinálnak valamit Tb...

Sérvvel csinálnak valamit Tb nélkül?

Figyelt kérdés
Fürdés közben vettem észre hogy kinőtt egy púp a golyóim mellett. Egyik ismerősöm szerint ez sérv, ami lehet is mert nagyon nehezeket emeltem. Most behúzattam egy sérvkötő szerűséggel, de így meg irtó kellemetlen. Tb nélkül csinálnak ezzel valamit? Vagy ez nem sürgősségi dolog?

2022. ápr. 19. 16:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
40%
9es a nav kérhet végrehajtást , ha nem tud mit behajtani akkor vagy közérdekű munka vagy közérdekű munka átváltoztatása elzárásra lehet kérni
2022. ápr. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Már folyamatban van egy tüdőszűrő papírom is hogy beengedjenek egy szállóra. Habár nem tudom meddig tudok ott is lenni. De akkor talán ez lesz a legjobb (legolcsóbb). Köszi 10-es.
2022. ápr. 19. 17:26
 13/18 anonim ***** válasza:
52%
# 9 vagyok. A NAV kérhet végrehajtást valóban. Viszont ha nincs a nevén semmi, akkor ez ennyiben megáll. Az nem rendőrségi büntetés amit le lehet dolgozni, és bezárni se fognak senkit. Ismerek olyat akinek több mint fél milliós tartozása van a NAV-nak, és semmit nem csinálnak vele, mert nincs a nevén semmi.
2022. ápr. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én meg olyan helyen dolgozom ahol igenis az a kövi fokozat hogy elzárás
2022. ápr. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Hát olyat én se hallottam hogy valaki a böribe került volna mert nem fizette a TB-t. Minden esetre akkor megyek Baracskára. Én készen állok. Legalább egy időre leállok az ivással.
2022. ápr. 19. 17:59
 16/18 anonim ***** válasza:
52%
Nem kell senkinek semmilyen börtönbe menni! Nálunk Magyarországon senki nincs börtönbe tartozás miatt. Németországba pl van adósok börtöne, lehet # 14 ott dolgozik, de az nem Magyarország. Bullshit amit # 14 ír.
2022. ápr. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem látnak el addig, amíg nem fizetsz kivéve, ha sürgős eset, de akkor meg sürgősségin, rendes szakrendelésen nem igazán jellemző. Az, hogy hogy lehetsz hajléktalan, azt nem tudom, meg hogy ilyen igazolványt hogy kapsz.
2022. ápr. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Miből iszol, ha nincs fizud? Alkalmi munkából? Akkor van pénzed, csak spórolni kell megtanulni.
2023. aug. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!