Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A covid karantént ellenőrzi...

A covid karantént ellenőrzi még a rendőrség? Rendőr ismerősöm szerint már egy éve nem, mert egyrészt már nem veszik komolyan, másrészt nincs kapacitás. Aki volt/van karanténban, ellenőriztek titeket?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 19. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem. Egy éve voltam az. Akkor is leszarta mindenki.
2022. ápr. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Februárban voltam covidos, senki nem ellenőrzött.
2022. ápr. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ismerősöm 2020.májusában volt ismerősöm karanténban, naponta 2szer ellenőrizték.


2021 októberében már a kutya nem foglalkozott velük, szintén karanténban voltak.

2022. ápr. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, ment a pipa mindenkinek :) Ma újabb tünetem lett, nem érzem az ízeket és a szagokat. Vasárnap jár le a karanténom. Tudom gáz, de lejárok mert a kutyát sétáltatni kell, boltba járni. Segítségem nincs. Maszkot teszek fel, és fertőtlenítek magam után.
2022. ápr. 21. 09:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ismerősöm nem rég covidos volt és ellenőrizték is. (talán olyan 3 hónapja). Az tény, hogy nem nagyon van rá kapacitás, de ha éppen nincs munka, akkor beugorhatnak ma is. Olyan mint a villamoson az ellenőr. Bármikor jöhet, de valószínűleg megússzuk.
2022. ápr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Scream85 ***** válasza:

Én tavaly januárban voltam karanténban, akkor még "friss volt" ez a vírus mizéria, akkor még ellenőriztek.

Szerintem az utóbbi fél évben már tuti nem.

2022. ápr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem keresett senki. De már letelt a karanténom és a tesztem is negatív már. Apukám még pozitívat tesztelt, de neki kedden jár le a karanténja.
2022. ápr. 24. 20:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!