Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha nem megyek el tüdőszűrésre...

Ha nem megyek el tüdőszűrésre tovább is dolgozhatok?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok 5 éve dolgozom mezőgazdasági cégnél au első évbe voltam tüdőszűrésen de azóta nem minden évbe mindjàk hogy kell menni de n mentem és nem lett belőle semmi
2022. ápr. 20. 06:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A cégedet meg kéne büntetni. Az van. Téged meg kirúgni.
2022. ápr. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első mondja. Kapnak egy munkavédelmi ellenőrzést ahol jól megbüntetik őket, téged pedig fegyelmivel elbocsájtanak és a büntetést rád terhelik.
2022. ápr. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
97%
Nem is értem. Fiatal vagy, munkahelyed van ahol állják azt a kemény 1700 forintot mert ugye kérsz számlát. Miért olyan nehéz elmenni egy szűrésre ami amúgy kb 3 perc..? A munkáltató helyében nem engednélek addig dolgozni amíg az nincs meg. Ugyanis milliós bírságot kaphatnak miattad. Amit mint már előttem is írták neked kell kifizetni. A te egészséged érdekében kell elmenni nem azért mert a munkáltató kéri...
2022. ápr. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Amennyiben kérik, akkor el kell menni nincs mese.
2022. ápr. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!