Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szlovák állampolgárként mit...

Szlovák állampolgárként mit kell ahhoz tennem, hogy Magyarországon kaphassak ingyenes vagy nem ingyenes eü ellátást?

Figyelt kérdés
Magyar nemzetiségű vagyok, egyetemre itt járok, állandó lakhelyem nincs, mert kollégista vagyok, Eu egészségügyi kártyám van, de azzal szerintem csak a sürgősségi eseteket tudom fedezni. Később is itt szeretnék élni, állandó lakcímmel. Jelenleg IUD készüléket akarok intézni nőgyógyászon keresztül, azért itt, mert később is Magyarországon leszek és így kényelmesebb

2022. ápr. 20. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem előszöris fizetni eü biztosítást. Aztán, hogy az mit fedez, nem tudom. Nekem pint fordítva volt, magyar biztosítással németeknél csak alapellátás járt, amíg nem mentem át egy német eü pénztárhoz.
2022. ápr. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
92%
Menj be egy kormányablakba és kérdezd meg.
2022. ápr. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Esetleg menj el egy maszek nőgyógyászhoz és ő felrakja a spirált.
2022. ápr. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Maszekhoz nem mennék, azért x-szer többet nem fizetnék
2022. ápr. 20. 13:25
 5/8 anonim válasza:
100%
Nem hiszem hogy a spirál TB támogatott. Persze lehet… de szerintem egyszerűbb ha elmész maszekhoz.
2022. ápr. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Vagy marad a popsi szex…
2022. ápr. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem vagy magyar állampolgár, és nincs munkahelyed által eü biztosításod, akkor ez nem fog menni állami ellátás keretein belül.
2022. ápr. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tb-re is 55000Ft pl a Mirena spirál. Most ajánlotta a nőgyógyászom.
2022. ápr. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!