Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Orrspray függőségem van....

Orrspray függőségem van. Milyen eljárást/módszert találtok kellemesnek, de hatékonynak?

Figyelt kérdés
Fül-orr-gégésznél jártam, ő teljes megvonást ajánlott nekem ‘nevetve’ a problémámra. (Úgy éreztem nem vesz komolyan az orvos). Mondta is hogy nagyon kellemetlen lesz, tuti kikészítem a körülöttem lévőket, de viseljem el 1-2 hónapig hogy nem kapok levegőt alvásnál, evésnél stb… Mivel 1 éve van függőségem, ezért mondott 1-2 hónap gyógyulási időt. De én egy órát sem bírok ki ennyire dugult orrokkal! Mit javasoltok? Milyen módszer válna be? Egyszerre egy orrüreget kezeljek, vagy eleinte csökkentsem stb… kérlek segítsetek!
2022. ápr. 21. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit fújkáltál eddig az orrodba?


Egyébként térj át a tengeri sósra es arról szokj majd le fokozatosan.

2022. ápr. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mentolos otrivin.
2022. ápr. 21. 16:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Sajnos kell idő higy az orrnyálkahártyád visszarendeződjön az eredeti állapotába.


Írtam, térj át a tengeri sósra!

Menj és vegyél, nincs értelme szenvedni!

2022. ápr. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kaptam valamilyen más orrsprayt, de az nem hat egyáltalán. A tengeri só oldatos orrspray lenne annyira jó mint az otrivin?
2022. ápr. 21. 16:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs valami leírás az ilyen függőség csökketnésére?
2022. ápr. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem nevetett ki az orvosod, csak nincs más megoldás, el kell hagyni. Nekem is volt ilyen, valóban nagyon rossz és nehéz leszokni, folyamatosan úgy érzed nem kapsz levegőt és össze van szűkülve az orrjáratod. Nekem már egyébként 1 hét használat után is ez van, akkor úgy szoktam, hogy pl. egy orrlyukba nem 2, hanem csak egy fújás, plusz próbálom kitolni az időt. Befújom és mikor érzem, hogy már nem kapok levegőt, akkor várok még fél vagy 1 órát és csak utána a következő fújás, és így tovább.
2022. ápr. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az 1 orrlyukas verzió a legjobb. Nekem sokszor van alapból is, hogy csak az egyik átjárható.
2022. ápr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!