Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tegnap az arcomon és az egész...

Tegnap az arcomon és az egész testemen piros pöttyök jelentek meg. Sokszor viszket,néha ég is és már rosszul is vagyok néha. Hova tudnék ezzel menni gyorsan? 22/L

Figyelt kérdés

Állami bőrgyógyászatra júniusra van legközelebb időpont. Néztem maszek allergológiákat, bőrgyógyászatokat is de ott ismájus végén van időpont.

Valahova gyorsan el kéne jutnom mert nem bírom ezt a szenvedést.

Budapest 16. Kerületében lakom de elmegyek a város másik végére is meg ki is fizetem csak ne szenvedjek már.



2022. máj. 1. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Injekcíókat adtak be idén a járvány ellen ?
2022. máj. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit ettel vagy mivel erintkeztel ami kivalthatta? Uj gyogyszerre, tisztitoszerre, tusfurdore, falfestekre is kell gondolni.

Hazi orvoshoz menj el, nekem igazabol o segitett, amikor tiszta kiutes lettem fel szem Frontintol...

2022. máj. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Első hallásra bárányhimlőnek tűnik, nem estél át rajta kiskorodban?
2022. máj. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyorsan: háziorvosi ügyelet

Holnap: háziorvos

Államiban csak egy lehetőség van?? Nincs több rendelőintézet?

2022. máj. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Claritrin-t tudsz venni vény nélkül is, ha allergia okozza, akkor segíteni fog rajta.

Gondold végig, a megjelenése előtt volt-e mosószer/öblítő váltás, más étel, mint amit megszoktál. De akár ágyi poloska csípése is okoz viszkető pöttyöket.

Mióta vannak ezek a kiütések?

2022. máj. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a 3-nak, akár bárányhimlő is lehet.
2022. máj. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%
Himlő nem veszélyes , sosem volt halálozás ,az a who eü biznisz riogatása .
2022. máj. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó kérdezz körbe a Heim Pál-ban legalább mielőtt ilyen abszolút butaságot ideírsz.
2022. máj. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!