Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Melyik magán egészségbiztosítá...

Melyik magán egészségbiztosítás a legjobb ár/érték szempontjából?

Figyelt kérdés
Ha van ilyen biztosításod, akkor saját tapasztalatod alapján melyiket ajánlod, ami elég jó szolgáltatást ad nem extrém magas havidíjért?
2022. máj. 5. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen. Ami jó az drága. Ami olcsó, az nem jó. Csodák nincsenek. A biztosítók nem jótékonysági intézmények.
2022. máj. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1: nem az volt a kérdés, hogy melyik olcsó, hanem hogy melyiknek a legjobb ár/érték aránya


Az olcsó is relatív. Pl. valakinek a havi 3 ezer lenne az olcsó, nekem a havi 10 is még annak számít.

2022. máj. 6. 06:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Generalinak van jó konstrukciója, Union felejtős, az átverés. Tapasztalatból írom, hogy az a jó, ami legalább havi 15-25 ezer, mert a többi az alig nyújt fedezetet valamire, plusz ha folyamatosan használod ki a lehetőségeket, akkor azt a biztosító nem nézi jó szemmel.
2022. máj. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3: ha benne van, hogy mondjuk év 300 ezerért labor, szakorvosi, stb. vizsgálat, akkor ki az, aki benne hagyja a pénzt? Mindenki azért köti, hogy jobban jöjjön ki vele, mintha saját zsebből fizetné.
2022. máj. 6. 17:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez egy olyan dolog, ami logikus és persze laikusan nézve, sőt szerződésben leírva is így van, de ez egy max. összeg, meg te nem annyit fizetsz be, amennyi az éves felhasználható keretösszeg, hanem kevesebbet. Azt kell tudni, hogy a biztosítónak ez egy bevételi forrás és neki az nem éri meg, ha mindenki kihasználná az éves keretet, holott csak mondjuk 300ezerért cserébe 1 évre kb. 200-at vagy annyit sem fizet be. Egyébként abban az esetben, ha valaki ezt a keretösszeget megközelíti vagy túl sok szolgáltatást vesz igénybe, akkor általában a biztosító évfordulóra vagy megszünteti a szerződést, vagy díjat akar emelni. Generalinál ebből a szempontból az ügyfelek jól járnak, ott ennyire nem paliznak be, de pl. az Union az szívat ilyenkor és mindent elkövet, hogy ne folytasd a szerződést, hanem mondd fel.
2022. máj. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 peronor válasza:
Generali egészségbiztosításom van. Nem olcsó de ár-érték arányban igen is jó. Ami nem éri meg az a TB... Nagyon jó az ellátás, volt olyan, hogy reggel hívtam őket, másnap kora reggel már vérvételen voltam (üres gyomrosnál pláne jó ha minél korábban kapsz időpontot) Volt egy bőrbetegségem, aminek a ggyulását finanszírozta, simán visszahozta az árát... 3 anyajegyet is levetettem már.. Szóval összességében én nagyon örülök neki, hogy van ilyenem.
2022. máj. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!