Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Érzésteleníteni szeretném...

Érzésteleníteni szeretném magam ideiglenesen deréktól lefelé. Lenne magán aneszteziológus, aki megcsinálná?

Figyelt kérdés
Érdekel milyen kerekesszékkel közlekedni, vettem is egy aktív széket, néha kipróbálom, milyen úgy közlekedni a városban. Azonban a hitelesség kedvéért ki szeretném próbálni úgy is, hogy “le vannak bénulva” a lábaim. Ez a műtéteknél spinális érzéstelenítéssel lehetséges. Találhatok olyan aneszteziológust, aki vállalná ezt és megcsinálná a magánrendelésén? Hogy keressem?
2022. máj. 8. 18:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
99%
Biztos hogy nem.
2022. máj. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%
Te egy pszichiáter kéréssel.
2022. máj. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem lenne mindegy neki, miért kell? Persze, alapból ilyesmit csak indokolt esetben lehetne csinálni, de miért fájna bárkinek, hogy én ezt akarom? Nem arról van szó, hogy el akarom vágatni a gerinccsatornámat (vannak, akiknek ilyen vágyaik vannak, nekem szerencsére nem), azt még talán megértem, hogy nem vállalja orvos az eskü miatt.

De egy injekciót sem, amelynél kevés az esély mellékhatásra? Ha pedig mégis történne valami gebasz, saját felelősségre csinálnám? Miért ne akarnának több tízezer forintot keresni egy injekcióval, ami legfeljebb egy napig érzéstelenít?

2022. máj. 8. 20:06
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Nálad valami agyi defekt van.
2022. máj. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Tudod kérdező ez nem olyan mint egy bolt, hogy bemegyek, kérek valamit, kifizetem, és viszlát.

Ezen kívül nem egy mezei injekcióról beszélünk, ezt úgy ultrakonkrétan a gerincvelőbe adják, utána 6 órán keresztül szigorú fekvés, mégcsak a fejedet sem emelheted meg, és oldalra sem fordíthatod, csak lassan óvatosan.

Mire felülhetnél, elmúlik a hatása.

2022. máj. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ha tényleg így van, mi lehet az alternatívája? Létezik valamilyen módszer külsőleg a lábak ideiglenes zsibbasztására?
2022. máj. 8. 20:21
 7/14 anonim ***** válasza:
97%
Pszichiátert keress inkább. Üdv egy baleseti sebész :)
2022. máj. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem semmi extrém nincs ebben az ötletben. Egész más a Láthatatlan kiállítás, mint mikor "csak úgy" becsukom a szemem.


Ettől még fogalmam sincs, hogyan lehet biztonságosan kivitelezni.

2022. máj. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Na igen, pontosan. Miben különbözik a Láthatatlan Kiállítás? Vagy a részegszemüveg és társai? Mindenki beteg, aki ilyesmit kipróbál? Szerintem hasznos kipróbálni minden ilyesmit a lehető leghitelesebben érzékenyítési vagy megelőzési céllal.
2022. máj. 11. 12:29
 10/14 anonim ***** válasza:
66%
Te fogyatékos vagy az tuti. Mit elozol meg ég ilyennel?
2022. máj. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!