Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha a jövő héten csütörtökön...

Ha a jövő héten csütörtökön műtenek, de szerda reggel be kell már fekdünöm, elképzelhető, hogy elmehetek szerda du. A klinkáról 2-3 órára, miután már beszéltem az altatóorvossal és minden más is megvolt?

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 14:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem valószínű, hogy elmehetsz. Ott kell maradnod műtétig és még utána míg gyógyulsz.
2010. szept. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül kell hamarabb bemenned. Nem fognak elengedni.
2010. szept. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem fognak elengedni. de ha nagyon fontos, felöltözöl, fogod magad, elmész, és visszajössz. a boltba is kimehettél, kiülhettél a padra, nem fogják tudni.
2010. szept. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát, sejtettem, köszi a válaszokat.

Egy órámra kellene bemennem. Tudom, hogy be lehet pótolni, de a műtét utáni hét egy az egyben ki fog maradni, és így nagyon sokat számítana egy 120 perces óra.

2010. szept. 17. 14:23
 5/9 anonim ***** válasza:

attól függ milyen műtét... meg hogy milyen gyorsan gyógyul a sebed meg hogy szedsz e gyógyszereket stb...

de 1-2 napig bent fognak tartani megfigyelés alatt... szerintem 1hétig leszel bent max. ha nem történik semmi baj..

2010. szept. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Pénteken már haza is engednek, csak 1 hétig majd még ithon kell lennem.

Akkor szerintetek meg se próbáljak beszélni az orvosommal? Mert sajnos nem olyan doki, akitől minden további nélkül bármit megkérdezek. Nagyon jó szakember, de van egy stílusa.

2010. szept. 17. 14:32
 7/9 anonim ***** válasza:
ne beszélj vele. mert meggondolja magát és 2 hétig bentmaradsz
2010. szept. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sztem nem fognak elengedni!

Engem két hete műtöttek keddi napon. Hétfőn délig be kellett feküdnöm, és az egész délutánom azzal ment el, hogy vártam a nővéreket, mert hol vért vettek, hol ekg-t csináltak, elküldtek ellenőrző mellkasröntgenre. Bár nekem 4 órás gerincműtétem volt, nem tudom neked mi lesz. Először kérdezz meg egy szimpatikus ápolót, kérj tőle tanácsot, hogy volt-e már ilyen helyzet!

De inkább ne számits rá, hogy kiengednek, ha mégis, akkor az csak jó!

Sok sikert a műtéthez és mielőbbi felépülést!

2010. szept. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nekem csak 30 perces műtétem lesz. Remélem minden rendeben lesz.

Köszönöm a válaszokat! :)

2010. szept. 18. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!