Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedd este látszik a petezsák,...

Kedd este látszik a petezsák, de nem tudni, hogy van-e élet benne, szerda kora reggel "nem terhes, távozhat". Van ilyen? Hová lett a petezsák röpke 8 óra alatt?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Felszívódott.
2011. jún. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen nincs!!!!Nézesd meg magad mégegyszer!!!
2011. jún. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Igen, gondolom, hogy felszívódott, de ennyi idő alatt???? És miért pont két vizsgálat között? 8 óra telt el a két vizsgálat között.


Ez már régebben volt, így nincs mit megnézetnem, csak érdekel, hogy valaki hallott-e már ilyet, vagy járt-e így?

2011. jún. 10. 20:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Felszívódás történhet, de nem tudom, h milyen gyorsan. Azt tanácsolom, h vasárnap csinálj meg egy tesztet. Ha pozitív, akkor vissza a kórházba felülvizsgálatért. Remélem összejön. :)
2011. jún. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ó most látom, h nem most volt. Sajnálom.
2011. jún. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2.vagyok.ÓÓÓÓÓÓ sajnálom:(((De én beszélnék szakemberrel,másik nőgyógyásszal és rákérdeznék,hogy lehetséges e?
2011. jún. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a www.weborvos.hu-n
2011. jún. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!