Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az EESZT-ben ha letiltom...

Az EESZT-ben ha letiltom mindenki számára a hozzáférést, akkor ugye pl az új háziorvosom nem fogja látni, vagy bárki más, akihez elmegyek, hogy le vagyok százalékolva ?

Figyelt kérdés

Nem szeretném, hogy bárki is megtudná, ezért kellene erre megoldás.

Köszönöm a válaszokat.



2022. máj. 14. 23:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
49%
Ha kamuzol a háziorvosodnak, le fogsz bukni és nem fogja jó néven venni. Nemcsak az eeszt-ben van anyagod, hanem papírokon is, amit átküld a korábbi orvosod az újnak.
2022. jún. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem értem... elmész a háziorvosodhoz meghosszabbítani a jogsit. Rádnéz, látást vizsgál és kész. Vagy van valami látható bajod? Ha fizikailag képes vagy autót vezetni, akkor megkapod.

Kicsit több infó kellene a helyzetedről.

2022. jún. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nincs már bajom. De akkor megkaphatom ? És nem kizáró ok a leszázalékolás, ha jól vagyok ? (csak nem akarom visszaadni a leszázalékolást)
2022. júl. 1. 20:43
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

13

A kettő nem zárja ki egymást. Ezernyi okból lehet leszázalékolni valakit, aki ettől kifogástalanul tud vezetni. (Sőt, még jelentős mozgásszervi bajjal is lehet vezetni, ha az autó szükség szerint át van alakítva.)

2022. júl. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tudom, hogy minden jól fog menni.
2022. júl. 10. 03:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!